Lato na lubelskim rynku nieruchomości to bardzo gorący czas. I nie dotyczy to tylko panujących wysokich temperatur powietrza, ale także ożywionego ruchu w wynajmie mieszkań. Stąd też nam, pośrednikom, wakacje kojarzą się nie tylko z odpoczynkiem, ale także wzmożoną pracą, bo nie od dziś wiadomo, że Lublin to miasto studenckie, jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce, gdzie co roku tysiące studentów zostają mieszkańcami naszego miasta.

     Tym samym, stajemy przed wyzwaniem, aby każdemu ze zgłaszających się do Biura Klientów-studentów, pomóc w znalezieniu swojego wymarzonego mieszkania, które na czas studiów stanie się jego drugim domem.

     Na szczęście – mamy w czym wybierać! Rynek wynajmu mieszkań w Lublinie jest bardzo rozbudowany. W zależności od preferencji tj. dzielnicy, ceny, standardu, wyposażenia, ilości pokoi itp. – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dbamy o to, by każdy z Klientów był w pełni zadowolony i oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich studentów ( i nie tylko) do skorzystania z oferty wynajmu mieszkań naszego Biura. Warto podkreślić, że nasza praca nie kończy się tylko na prezentacji mieszkania – jesteśmy z Państwem przez cały czas trwania transakcji – od prezentacji do podpisania umowy oraz przekazania kluczy. Wakacje to także intensywny czas dla Właścicieli mieszkań. Często bywa to okres bardzo problematyczny, a same poszukiwania Najemcy bywają stresujące. Jesteśmy po to, by ułatwić Państwu zadanie :)

     Każdemu Wynajmującemu zależy na tym, by wynająć swoją nieruchomość przede wszystkim szybko. My dbamy także o to, by wynająć ją również bezpiecznie. Stąd też najistotniejszym elementem dla obu stron transakcji jest prawidłowo skonstruowana umowa najmu. Dbamy o zadowolenie zarówno Właściciela jak i Najemcy więc wszelkie wątpliwości co do warunków najmu rozstrzygamy przed podpisaniem umowy. Sama umowa jest więc już formalnością, w której to w szczegółowy i dokładny sposób opisujemy wzajemne ustalenia stron.

     Bardzo zależy nam na tym, aby pomiędzy Wynajmującym, a Najemcą nawiązała się nić porozumienia, dzięki której, obu stronom będzie łatwiej we wzajemnych kontaktach przez cały okres trwania najmu. Jednocześnie rozumiemy Właścicieli, którzy z różnych przyczyn - zawodowych czy to osobistych, nie mogą sami zająć się najmem i opieką nad wynajmowanym mieszkaniem. I tutaj też nie zostawimy Państwa bez pomocy. Chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, oferując usługę zarządzania najmem. Kompleksowość naszych usług, a także profesjonalizm w działaniu, zapewnią Państwu komfort i sprawią, że wakacyjny odpoczynek wolny będzie od zmartwień.

Już wkrótce następny wpis o tym, na jakie elementy zwrócić uwagę przy wynajmie oraz najmie nieruchomości. Zapraszamy!